Wakacje dla mężczyzn w hotelu Łebie. Organizacja i atrakcje

Jest wiadomość dla wszystkich chłopaków, mężczyzn, panów i gentelmanów – najwyższa pora zorganizować wspólny wyjazd do hotelu w Łebie. Nadrobicie wszystkie nowości w waszych życiach, spędzicie czas w gronie kumpli, a przy okazji aktywnie wypoczniecie w sprzyjających warunkach. Rower, sporty wodne, wędkowanie czy po prostu spacery – w Łebie wszystko jest w zasięgu ręki.

Z tekstu dowiesz się:

 • jakie atrakcje dla mężczyzn można zorganizować w Łebie,
 • jakie trasy rowerowe biegną w pobliżu Łeby,
 • gdzie udać się na ryby w okolicach Łeby,
 • z jakich zabiegów w ofercie SPA mogą korzystać panowie.

Hotel, Łeba i męskie atrakcje

Zgadujemy, że Łeba kojarzy Ci się głównie z wakacjami z rodziną, gromadą dzieci i w ogromnym tłumie. Cóż – bywa i tak. Jeśli jednak zbierzesz ekipę na wyjazd np. wiosną, wtedy prawie cała nadmorska przestrzeń należy do Was. Dzieci jeszcze w szkole, a pogoda jeszcze nie sprzyja opalaniu. Za to jest idealna do tego, by spędzić czas aktywnie na świeżym powietrzu.

Oto kilka pomysłów na takie aktywności:

 • Sporty wodne

Może skusicie się na pierwszą lekcję i staniecie na desce lub wzbijecie się w przestworza. Do wyboru także żaglówki czy kajaki. To idealne rozwiązanie dla miłośników adrenaliny i wodnych wyzwań. W razie potrzeby zawsze możecie zdecydować się na rejs jednym ze statków stacjonujących w porcie w Łebie.

 • Wędkarstwo

Mężczyźni uwielbiają łowić ryby, a w okolicach Łeby jest wiele miejsc, gdzie można spróbować swoich sił w wędkarstwie morskim lub słodkowodnym.

 • Wycieczki rowerowe

Wzdłuż polskiego wybrzeża ciągnie się jedna z piękniejszych polskich tras rowerowych. I tak – biegnie ona także przez okolice Łeby. Ale do wyboru jest wiele innych tras, które poprowadzą Was przez lasy, pola czy właśnie równolegle do morza.

 • Nordic walking

Okej, wiemy, że „chodzenie z kijami” nie bardzo przypomina prawdziwą męską rozrywkę, ALE… Taki spacer naprawdę potrafi zmęczyć. To świetna forma aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dzięki zaangażowaniu całego ciała następnego dnia możecie odczuwać zakwasy w miejscach, w których zupełnie się ich nie spodziewaliście. Sprawdzone info!

Zwróć też uwagę na możliwości, które oferuje hotel. Łeba to gwarancja emocji, więc wiele hoteli czy miejsc noclegowych jest przygotowanych na wypożyczenie odpowiedniego sprzętu. Wystarczy się zorientować.

Jeszcze w hotelu w Łebie wskocz z kolegami na trasy rowerowe nad morzem

Oto kilka propozycji tras rowerowych w okolicach Łeby:

 • Trasa nadmorska – długość około 10 km – biegnie wzdłuż wybrzeża Bałtyku. Zaczynacie w samym centrum Łeby, dojeżdżacie do Orzechowa i zawracacie. Po drodze mijacie piękne wydmy!

A skoro o wydmach mowa…

 • Trasa do Słowińskiego Parku Narodowego – długość około 20 km – z Łeby dojedziecie też piękną, leśną trasą do Słowińskiego Parku Narodowego. Potem wystarczy na chwilę przypiąć rowery i zrobić sobie przerwę na podziwianie tego cudu natury. Dodatkowa atrakcja to możliwość obserwowania zwierząt żyjących w parku w ich naturalnym środowisku.
 • Trasa do jeziora Łebsko – długość około 25 km – czyli wyprawa do największego jeziora w Słowińskim Parku Narodowym. Tutaj czekają na was też kajaki czy rowerki wodne.

Przepis na aktywny dzień pisze się tu niemal sam, dlatego warto jak najszybciej rezerwować nocleg w hotelu w Łebie dla całej ekipy.

Hotel Łeba i SPA na wyciągnięcie ręki – propozycja także dla mężczyzn

Jeśli zdecydujecie się na pobyt np. w hotelu Saltic Resort&SPA w Łebie, to na miejscu będziecie mogli:

 • smacznie zjeść w hotelowej restauracji,
 • skorzystać z hotelowego basenu,
 • wybrać się na zabiegi w SPA.

Zwłaszcza ta ostatnia propozycja jest naprawdę warta rozważenia, bo na co dzień na pewno się na to nie zdecydujecie. Zawsze znajdzie się wymówka, najczęściej związana z brakiem czasu. A tu, na wyjeździe poświęconym odpoczynkowi, po wytężonym wysiłku fizycznym relaksujące masaże wejdą jak złoto!

Zabiegi kosmetyczne, masaże poprawią wasze samopoczucie, pomogą w regeneracji po kajakach czy rowerze i sprawią, że zakwasy będą mniej odczuwalne.

My tu zdecydowanie widzimy więcej korzyści niż szkód, więc w drogę! Hotel w Łebie czeka na całą ekipę. Znajdziecie tu wszystko, czego potrzebujecie, żeby męski wypad zaliczyć do udanych.