Powerbank – musisz go mieć w podróży

Powerbank to jeden z najważniejszych gadżetów w podróży. Dzięki niemu unikniesz rozładowanego telefonu i nie stracisz możliwości zrobienia fantastycznego zdjęcia. Dowiedz się, co warto o nim wiedzieć.

Jak wybrać dobry powerbank?

Przede wszystkim zwróć uwagę na pojemność. Im większa, tym dłużej będzie Ci służył. Ważne jest też, aby był lekki i poręczny – taki, który łatwo schowasz do kieszeni lub torebki.

Ponadto, upewnij się, że posiada wszystkie potrzebne porty – co najmniej USB i microUSB. Dzięki temu podłączysz do niego każde urządzenie. Na co natomiast warto uważać? Pamiętaj o tym, aby nie kupować tanich podrób. Nie tylko będą one słabo działać, ale także mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Sięgaj więc tylko po sprzęt od sprawdzonego producenta oraz taki, który posiada odpowiednią liczbę pozytywnych opinii od zadowolonych klientów.

Dlaczego warto mieć powerbank w podróży?

Powerbank przydaje się w każdym momencie – gdy chcesz dokonać płatności bezstykowej, a Twój telefon jest już rozładowany; gdy musisz się skontaktować ze znajomymi lub rodziną, a nie masz dostępu do ładowania; gdy potrzebujesz szybko naładować telefon, aby móc zrobić piękne zdjęcie. Powerbank jest więc niezastąpionym gadżetem w podróży, a jego brak możesz niestety boleśnie odczuć. Jeśli więc wydaje Ci się, że jest to niepotrzebny wydatek, to przemyśl sprawę jeszcze raz.

Tym bardziej, że wybierając się na wycieczkę w pięć osób, nie musisz kupować aż powerbanka dla każdego. Na dobrą sprawę w zupełności wystarczy, jeśli kupisz jeden, ponieważ prawdopodobieństwo rozładowania się wszystkich urządzeń w jednym momencie jest znikome.

One thought on “Powerbank – musisz go mieć w podróży

Dodaj komentarz